SOPRĀNI

Anete

Viņai patīk cilvēki, kaķi un putni. Zāles švīkstu skaņa vējainā vasaras pilnbriedā un vārdos nenosaucamais.

Antra

Sarkasiski humoristisks personāžs ar fiziķes gēniem, kas praksē cenšas pierādīt hipotēzi "reizēm nav jāsaka daudz, pietiek ar īsu un kodolīgu frāzi pareizajā laikā un vietā".

Santa

mūziku iepazina Priekules mūzikas un mākslas skolā, apgūstot flautas spēli. Dziedājusi dažādos koros un ansambļos kopš sākumskolas. Balsīs ir no 2014.gada februāra. 2.soprāns. Interesē valodas un jurisprudence. Šobrīd studente LU juridiskajā fakultātē.

Elizabete

Meitene no Āgenskalna Valsts ģimnāzijas. Patīk cept kūkas un cepumus, kā arī lasīt grāmatas.  Mīļākais dzīvnieks ir suns.

Alise A.

Mūžu dzīvo mūžu mācies.

Zane

"Lustīt manu, līksmīt manu,
Līdz ar mani tautiņās!
Bēdas manas nopūtiņas,
Krītiet ceļa maliņā!"

Dārta

Meitene, kas patiesi un no sirds mīl būt kopā ar dabu un ģimeni. Mīl visas pasaules krāsas un gadalaikus. Visvairāk viņu spēj iedvesmot mūzika, teātris un tautas tradīcijas.

ALTI

Elīna Č

Sulīgs alts ar spožu soprāna dzirksteli. Dzīvespriecīga, jautra gaišmate, kas mīl aktīvi pavadīt savu brīvo laiku. Degsmīga un apņēmīga čakla bitīte ar mistēriozu veidolu. Allaž pārsteidzoša un impulsīva būtne, skaistu matu un unikālu smieklu īpašniece.

Alise B

Eleganta, pašpārliecināta dāma ar plašu sirdi. Viņa ir kā klints – droša un nesatricināma, un tajā pat reizē, kā spalviņa – brīvā domu lidojuma dēļ. Viņai piemīt vērīgs dzīves skatījums un brīnišķīga iznesība uz skatuves.

Laura

Cilvēks ar galvu mākoņos, kas mēğina saskatït pozitīvo visos un visur.

 

Annija

Topošā vēsturniece – ikdienā ar abām kājām stāv uz zemes, bet brīvajos brīžos mēdz lidināties pa gaisu vien. Viņa ir kā audekls, kura ir atvērta visam jaunajam, lai radītu jaunus mākslas darbus ar savām domām un ticību labajam!

 

Laura Nikola

Vizuļojošs dimants. Bērnības smieklu atsauce. Aizrautīga, aktīva, koķeta kā rotaslietu lāde. Kā mīļš kucēns, kas  vienmēr ieritinājies bariņa vidū. Dedzīga, neatlaidīga, jauna dāma.

Guna

Mācās Rīgas Kultūru vidusskolā. Pamatā klusa, kad atveras – aktīva. Vērtības - ģimene, draugi, dziesma un smiekli.

 

Sintija

Patīkama klimata burve, siltākā saule. Bezrobežu sirsnība un miers. Mīl dabu, ziedus un dzīvniekus.

TENORI

Arvis

Palīdziet man dziedāt,
Man bij daudz skaistu dziesmu;
Pa vienai salasīju
Pa pasauli staigādams.

Emīls 

Tehniski izsmalcināts, enerģisks, šarmants un dzirsketeļojošs. Ar izsmalcinātām idejām, skatu nākotnē, taču pieturas pie nemainīgām vērtībām. Viņš ir kora ugunskura iesākums – ar liesmiņu iesāk burvīgus notikumus kopējā ikdienā, kas apvienojas bezgalīgā attīstībā un apkārtējo iedvesmošanā.

 

Ernests

Daļa no Visuma, ne mazāk

Mārcis

Patīk lasīt un dziedāt. Ļoti izbauda laiku korī.

BASI

Jānis M

Mužiks, pozitīvs tēls, 25% igaunis.

Aksels

Cilvēks sava dzīves aicinājuma meklējumos. Uzskata, ka ir plaša profila speciālists dažādās jomās, kas izpaužās interesē par jautājumiem un problēmām kā zinātne, tā mākslā un kultūrā.

Rihards R

Mūziķis no agras bērnības. Apguvis trompetes un ģitāras spēli. Bijis dažādu orķestru dalībnieks, kā arī spēlējis tādos bigbendos, kā r6vsk bigband un City Jazz Amateur Bigband. Dziedājis koros un ansambļos. Balsīs kopš 2012.gada. 2.bass. Dažkārt arī pats komponē un raksta dziesmām vārdus. Students, kurš daudz laika pavada arī strādājot vairākās darba vietās.

Krišjānis

Uzticams un izveicīgs, mundrs un harizmātisks. Sportisks, kā uguns spēj iekvēlināt cīņu biedrus. Kā balsts pakļauj sev zemās notis, nepaceļot ne uzaci.
Patīk jokot un smīdināt citus, uzturēt draudzīgu atmosfēru. Patīk rīkot pasākumus, kas satuvina kora biedrus un brīvajā laikā organizēt sportiskas aktivitātes. Vajag draudzīgu plecu. Droši ej klāt un jautā.

Rihards L

Dzied kopš 2,5 gadu vecuma. Daudz sporto un mācos Rīgas Doma kora skolā diriģēšanas nodaļā. Laikam jau sports un mūzika ir tās kvēlākās aizraušanās! Pēdējā laika atklājums ir džezs.

Gustavs

Dziedātājs jau no agras jaunības (sācis dziedāt pirms pratis runāt). Aizraušanās ar aktīvu dzīvesveidu, proti, vingrošanu, sportu, u.tml.  Grib kļūt par tādu personību, kurš kļūtu par pozitīvu tēlu citiem un veicinātu individuālās personības un kopējās sabiedrības attīstību.

Jānis K

Nosvērts, apdomīgs un inteliģents. Viņš ir gluži kā enciklopēdija, jo slēpj sevī vēl pārējiem kora biedriem neatklātas zināšanas. Tieši pateicoties viņam, Balsis iegūst mazliet miera un apdomības.

DIRIĢENTS

Ints

Gara diena, īsa nakts, daudz notikumu, skaidrs rīts.. Viņš ir kā Līgo diennakts. Viņam piemīt neprognozējāmība un spēja aizraut. Garīgi spēcīga personība ar plašu emociju amplitūdu. Viņa vārds un koris Balsis ir ar vienādojuma zīmi jau vairāk kā 20 gadus zināms Latvijā un pasaulē, bet vēl vairāk, katra Balsu korista mūzikas vienādojuma sistēmā. Viņā var apbrīnot daudz ko, bet īpaši pārliecību un augsto atbildības sajūtu - jo ne kurš katrs var uzņemties atbildību par sevi, kur nu vēl par citiem 40 cilvēkiem..