Lasīt vairāk

BALSIS x SIGMA. Koncerts CitāDs CitāTs

2023. gada 21. oktobrī plkst. 20.00 Hanzas peronā notiks citāDs citāTs koncerts, kur skanēs pasaules un Latvijas populārās mūzikas šedevri nedzirdētā, jaunā kvalitātē. Radošajā komandā apvienojušies: režisors Juris Jonelis, komponisti Valts Pūce, Andris Sējāns, Juris Vaivods, Platons Buravickis, Emīls Rusovs, Valdis Tomsons, gaismu mākslinieks Ivars Vācers, videomākslinieks Viktors Keino, skaņu meistars Mārtiņš Porters, video meistari Sarmīte un Guntis Grosi, grupa SIGMA, Jauniešu koris BALSIS, diriģents Ints Teterovskis, zīmju valodas tulces Brigita Lazda, Ieva Solovjova, Elza Veismane un solisti.

Lasīt vairāk

Jauniešu koris BALSIS piedalās Usedomas mūzikas festivālā

Šogad Latvijā notika Vispārējie latviešu Dziesmu un deju svētki, svinot šīs tradīcijas Latvijā 150 gadi. No 2023. gada 29. septembra līdz 1. oktobrim Jauniešu koris BALSIS (mākslinieciskais vadītājs Ints Teterovskis, pianiste Ieva Dzērve) pārstāvēs Latviju un Baltijas valstis vienā no prestižākajiem mūzikas festivāliem Vācijā – Usedomas mūzikas festivālā. Korim ir uzticēts gods pārstāvēt Vispārējo latviešu Dziesm svētku 150 gadu tradīciju Baltijas valstīs kopumā (ielūgums pielikumā Nr.4). Usedomas festivāla ietvarā koris sniegs koncertu divās daļās, kura programmā skanēs nozīmīgākās latviešu Dziesmu svētku tradīcijas dziesmas.

Lasīt vairāk

BALSIS zīmju valodā Koncertzālē CĒSIS

17. septembrī plkst. 18.00 Koncertzālē CĒSIS Jauniešu koris BALSIS aicina uz “IERAUGI NEDZIRDĒTO. Dziesmu svētki” ceturto, noslēdzošo koncertu. Skanēs koncertsērijas ietvarā līdz šim vēl nedziedātās dziesmas no šī gada Dziesmu svētku Noslēguma koncerta “Kopā Augšup” un Koru lielkoncerta “Tīrums. Dziesmas ceļš” repertuāra. Koncerti veidoti īpašā vizuālajā noformējumā, kas ļauj cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem izbaudīt kormūziku.

Lasīt vairāk

Lielajiem kapiem 250: sedemminut X BALSIS

Šogad aprit 250 gadi kopš pirmajiem apbedījumiem Rīgas pilsētas kapos. Mūsdienās Lielie kapi ir unikāla pilsētas zaļā teritorija, kurā atdusas gadsimtu gaitā apbedītie rīdzinieki, to vidū daudzas vēsturiski nozīmīgas personības. Sestdien Jauniešu koris BALSIS diriģenta Inta Teterovska vadībā vedīs muzikālā ceļojumā – ar balsi tuvāk zvaigznēm. Noskaņu un krāsu palete bezlaika telpā BALSĪM un ērģelēm.

Lasīt vairāk

BALSIS uzņem!

Pievienojies Jauniešu korim BALSIS un baudi mēģinājumiem, koncertiem, konkursiem un ārzemju braucieniem pilnu ikdienu. Uzņemšana 5. un 6. septembrī plkst. 17:00, iepriekš aizpildot anketu. Uzņemam jaunus dziedātājus visās balss grupās. Mēģinājumi notiek pirmdienās un piektdienās plkst. 18:30 - 21:30 Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrā “Mazā Ģilde” Ja kas neskaidrs, zvani 29414158 vai raksti choir@balsis.lv

Lasīt vairāk

Jauniešu koris BALSIS uzsāk koncertsēriju Ventas BALSIS

No 25. līdz 27. augustam norisināsies koncertsērijas Ventas BALSIS pirmais posms, koncerti no Griezes līdz Skrundai. Šī jau ir trešā upe, kuras krastus Jauniešu koris BALSIS, tā diriģenta Inta Teterovska vadībā pieskandinās ar bezmaksas koncertiem. Koncertsērijas galvenā būtība, sniegt neaizmirstamus un kvalitatīvus koncertus vietējiem iedzīvotājiem tur, kur ikdienā tas nav tik ierasti. Daugavas BALSIS 2011. - 2017. gads, 69 koncerti 28 dienās, Lielupes BALSIS 2020. - 2022. gads, 22 koncerti 9 dienās.

Lasīt vairāk

BALSIS zīmju valodā koncerts Mazajā ģildē + PROGRAMMA

Jauniešu koris BALSIS 21. augustā plkst. 19.00 RKMC “Mazā ģilde” zālē aicina uz koncertu “IERAUGI NEDZIRDĒTO. Dziesmu svētki”, turpinot projekta “BALSIS zīmju valodā” koncertsēriju, kur skanēs vēl nedziedātā daļu no svētku Noslēguma koncerta “Kopā Augšup” un Koru lielkoncerta “Tīrums. Dziesmas ceļš” kopā ar zīmju valodas tulku. Koncertu kuplinās Berlīnes Šaritē koris (Charité Chor Berlin) un diriģents Adrians Emans, kuru repertuārā būs Olafūra Arnalda, Pētera Butāna, Raimonda Tigula, Valentīna Silvestrova un citu komponistu kormūzika. Koncerta izskaņā abi kori apvienosies, dziedot Pētera Brūvera un Jāņa Lūsēna Šūpuļdziesmu zīmju valodā.

Lasīt vairāk

Brīnumi Īlē turpinās - pirmie starptautiskie mākslinieki

Šī gada 20. augustā plkst. 20.00 Akustiskajā koncertzālē ĪLE viesosies Berlīnes Šaritē koris Charité Chor Berlin ar māksliniecisko vadītāju Adrianu Emans. Koris uzstāsies kopā ar Jauniešu kori BALSIS, mākslinieciskais vadītājs Ints Teterovskis, diriģenti Kamila Siliņa un Georgs Zujevs.

Lasīt vairāk

Vasaras saulgriežos, trešdien, 21. jūnijā, plkst. 19.00 Rīgas Sv. Jāņa baznīcā notiks Festival of Three Latvijas koncerts VIENOTAS BALSIS.

Festival of Three (Triju festivāls) ASV 2019. gadā izveidoja Kevins Meidls un tā galvenais mērķis, ar mūzikas un mākslas starpniecību tuvināt dažādu valstu dziedātājus, kopīgi dziedot sev raksturīgu repertuāru, kā arī vienoties jaundarba atskaņojumā. Šoreiz par festivāla jaundarba autoru ir izvēlēts igauņu komponists Perts Ūsbergs, kura skaņdabs "Pilgeni täis” (Pilns līdz malām) Rīgas koncertā piedzīvos savu pirmatskaņojumu.

Lasīt vairāk

Jauniešu koris BALSIS turpina projektu BALSIS zīmju valodā ar koncertu Akustiskajā koncertzālē ĪLE

2023. gada 27. maijā plkst. 12.00 Akustiskajā koncertzālē ĪLE uzstāsies Jauniešu koris BALSIS ar koncertu “IERAUGI NEDZIRDĒTO. Dziesmu svētki”. Tas būs turpinājums projekta “BALSIS zīmju valodā” koncertsērijai, kurā ar sinhronu surdo tulkojumu skanēs daļa no XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku Noslēguma koncerta “Kopā Augšup” un koru lielkoncerta “Tīrums. Dziesmas ceļš” repertuārā iekļautajām dziesmām.

Lasīt vairāk

Īles baznīca LTV raidījumā "Province" - Uzdāviniet man logus!

Viss sākās ar nejaušību, kad diriģents Ints Teterovskis apceļojot Latviju piestāja pie pagalam noplukušas baznīciņas Īles pusē. Tieši tobrīd dzima ideja, ka ikgadējās baznīcu nakts koncerts korim "Balsis" jārīko tieši tur. Pirms septiņiem gadiem tas bija Īles baznīcas atdzimšanas brīdis, kas vaiņagojās ar apņēmību atdot dievnamam bijušo godību. Savas apaļās dzimšanas dienas sakarā Ints Terterovskis savējiem paziņoja, lai par nekādām īpašām dāvanām nedomā, bet būtum labi, ja pa visiem kopā viņi Īles baznīcai uzdāvinātu jaunus logus.

Lasīt vairāk

“Muzeju nakts” interaktīvs pasākums “NĀC DZIEDĀT KORĪ!”

13. maijā no 19:00 līdz 22:00 mežaparka lielajā estrādē “Muzeju nakts” ietvaros notiks interaktīvs pasākums ar apmeklētāju iesaistīšanu “NĀC DZIEDĀT KORĪ!”. Plkst. 21:00 ikvienam apmeklētājam būs iespēja būt Rīgas Kultūras un tautas mākslas centra Mazā Ģilde jauniešu kora “Balsis” dalībniekam.

Lasīt vairāk

Tilts uz dziesmu svētkiem. Nākamā pietura BRASA!

2023. gada 7. maijā 17.00 Brasas tilta skvērā notiks Jauniešu kora BALSIS koncerts “Tilts uz dziesmu svētkiem”, kura pamatā ir pārliecība, ka svētkos vislabākās sajūtas gūstamas tad, kad klausītājs atpazīst izpildītās dziesmas. Skanēs populārākās dziesmu svētku “tramvaja dziesmas”.

Lasīt vairāk

Jauniešu kora BALSIS koncerts “Savā tautā” + PROGRAMMA

4. maijā plkst. 17.00 RKTMC “Mazā ģilde” Lielajā zālē notiks Jauniešu kora BALSIS koncerts “Savā tautā”, kurā ar daudzveidīgu un krāsainu programmu tiks atzīmēta Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas diena.

Lasīt vairāk

Jauniešu kora BALSIS koncerts “KĀDS SAKARS?” 8. aprīlī

2023. gada 8. aprīlī plkst. 18:18 Jauniešu koris BALSIS svinēs jau savu 36. jubileju ar koncertu “KĀDS SAKARS?” Rīgas mākslas telpā. Koncertā skanēs pašu koristu izvēlētas iecienītākās dziesmas no kora esošā repertuāra.

Lasīt vairāk

Ierakstu kompānija “SKANi” klajā nāk Jauniešu kora BALSIS ieskaņotais Raimonda Paula mūzikas albums “Dziesmas par Latvijas upēm”

Albumā ieskaņots mazāk zināms R.Paula a cappella kordziesmu cikls “Dziesmas par Latvijas upēm” ar Ineses Zanderes dzeju. Kā īpaša klātbūtne un papildinājums līdzās mūzikai albuma pēdējā celiņā Upju lirika skan paša maestro klavierspēle un dzeja autores lasījumā.

Lasīt vairāk

Gaidot Dziesmu svētkus, līdz 25. aprīlim notiks koru repertuāra pārbaudes skates

2023. gada 25. martā sāksies XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku koru lielkoncerta “Tīrums. Dziesmas ceļš” un Svētku Noslēguma koncerta “Kopā Augšup” koru koprepertuāra pārbaudes skašu maratons. Kopā svētkiem gatavojas vairāk nekā 440 kori. Jauniešu koris BALSIS skatē skanēs sestdien 25. martā ap plkst. 18.00 Latvijas Universitātes Lielajā aulā

Lasīt vairāk

BALSIS Invalīdu un viņu draugu apvienības "Apeirons" jaunajā raidījumā "Pāreja"

Raidījumā varēs uzzināt par jauniešu kora “Balsis” izveidotajām vienpadsmit kormūzikas skaņdarbu vizualizācijām un citām aktivitātēm, kas ļauj kora mūziku baudīt arī cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem.

Lasīt vairāk

Jauniešu koris BALSIS atgriežas no koncerttūres Austrālijā un februārī turpina koncertciklu “Mūzika BALSĪM” ar koncertiem MĪLESTĪBA=II

Jauniešu koris BALSIS tikko atgriezās no Austrālijas, kur piedalījās 37. Austrālijas latviešu Jaunatnes Dienās Adelaidē, vērienīgajā Sidnejas festivālā un sniedza solo koncertus Sidnejā un Melburnā. Februārī BALSIS priecēs klausītājus ar jaunāko programmu no koncertcikla “Mūzika BALSĪM”.

Lasīt vairāk

Jauniešu koris BALSIS Sidnejas festivālā

No 28. decembra līdz 20. janvārim Jauniešu koris BALSIS trešo reizi koncertēs Austrālijā No 28. līdz 31. decembrim BALSIS ar trim dažādām koncertprogrammām un meistarklasēm piedalīsies 37. Austrālijas latviešu jaunatnes dienās Adelaidē. Šī būs lieliska iespēja Austrālijas klausītājiem iepazīt kora jaunāko programmu “Mūzika BALSĪM”, kur skan Andra Sējāna un Valta Pūces kormūzika, kas veltīta korim 35. jubilejā. Meistarklasēs kopīgi ar Austrālijas latviešiem tiks apgūts XXVII Vispārējo latviešu dziesmusvētku repertuārs, kas nu jau visiem dalībniekiem pieejams divās jaunizdotās nošu grāmatās.

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 12   
<   <Sep2023   >>
 • P
 • O
 • T
 • C
 • P
 • S
 • Sv
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
Copyright © BALSIS 2023
Ziedojumu apmaksas noteikumi
Izstrādāts: Websoft.lv