BALSIS zīmju valodā koncerts Mazajā ģildē + PROGRAMMA

PROGRAMMA PIEEJAMA ŠEIT 

XXVII Vispārējie latviešu Dziesmu un XVII Deju svētki tik spoži aizvadīti, ka ir vēlme šo kopābūšanas sajūtu paildzināt. Jauniešu koris BALSIS 21. augustā plkst. 19.00 RKMC “Mazā ģilde” zālē aicina uz  koncertu “IERAUGI NEDZIRDĒTO. Dziesmu svētki”, turpinot projekta “BALSIS zīmju valodā” koncertsēriju, kur skanēs vēl nedziedātā daļu no svētku Noslēguma koncerta “Kopā Augšup” un Koru lielkoncerta “Tīrums. Dziesmas ceļš” kopā ar zīmju valodas tulku. Koncertu kuplinās Berlīnes Šaritē koris (Charité Chor Berlin) un diriģents Adrians Emans, kuru repertuārā būs Olafūra Arnalda, Pētera Butāna, Raimonda Tigula, Valentīna Silvestrova un citu komponistu kormūzika. Koncerta izskaņā abi kori apvienosies, dziedot Pētera Brūvera un Jāņa Lūsēna Šūpuļdziesmu zīmju valodā.

Koncerta laikā uz ekrāna sinhroni notiks diriģenta un surdotulka žestu videoprojekcija, kas cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem ļaus labāk uztvert dziesmās pausto muzikālo, emocionālo un ritmisko vēstījumu. Koncerta apmeklētājiem būs lieliska iespēja saskatīt kopīgo un atšķirīgo diriģenta un surdotulka žestu valodā.
Koncertā piedalās Jauniešu koris BALSIS, mākslinieciskais vadītājs Ints Teterovskis, diriģenti Kamila Siliņa un Georgs Zujevs, Berlīnes Šaritē koris (Charité Chor Berlin), mākslinieciskais vadītājs Adrians Emans, pianiste Ieva Dzērve, surdotulce Ieva Solovjova.

Biļetes “Biļešu Paradīze” kasēs un bilesuparadize.lv.
Koncertu organizē SIA “Balsis”, pateicoties Finanšu institūcijas ALTUM atbalstam un RKTMC “Mazā ģilde”.
Koncerts notiek ALTUM atbalstītā projekta “Ieraugi nedzirdēto” ietvarā. Projekta mērķis ir ar koncertdarbību veicināt cilvēku ar invaliditāti, īpaši ar dzirdes traucējumiem, iekļaušanu sabiedrībā un sociālās atstumtības mazināšanu sabiedrībā, veicināt samazinātas maksas vai bezmaksas kultūras pakalpojumu pieejamību un socializācijas vajadzības apmierināšanu vientuļiem cilvēkiem un cilvēkiem ar sociālās atstumtības risku, mazināt jauniešu atkarību no digitālajām ierīcēm. Projekta rezultātā tiks radītas un realizētas koncertprogrammas, pielāgotas cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem, piedaloties Jauniešu korim BALSIS, izmantojot vizuālus izteiksmes līdzekļus un sinhronu surdo tulkojumu, piedaloties surdo tulkam. Projektā tiks iesaistīti jaunieši ar dzirdes traucējumiem un invaliditāti, konsultējoties par efektīvākajiem izteiksmes līdzekļiem un komunikāciju. Tiks iesaistīti arī jaunieši ar atkarību no digitālajām ierīcēm. (Eiropas Sociālā fonda projekts “Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai” Projekta numurs: 9.1.1.3/15/I/001)

Jauniešu koris BALSIS uzņem dziedātājus no 16 līdz 27 gadu vecumam. 
Pieteikuma anketa ej.uz/balsisuznem
Uzņemšana notiek Amatu ielā 5, Mazajā ģildē 5. un 6. septembrī, sākot no plkst. 17.00.

Tuvākie BALSIS koncerti             

25.-27. augusts koncertsērija Ventas BALSIS, Grieze - Skrunda

Copyright © BALSIS 2024
Ziedojumu apmaksas noteikumi
Izstrādāts: Websoft.lv