Lasīt vairāk

BALSIS Japānā

2024. gada jūlijā Jauniešu koris BALSIS dosies uz Japānu, lai pārstāvētu Latviju divos starptautiskos kormūzikas konkursos. No 20. līdz 21. jūlijam BALSIS piedalīsies 39. Takarazukas starptautiskajā kamerkoru konkursā – , no 26. līdz 28. jūlijam – 6. Tokijas starptautiskajā koru konkursā. 29. jūlijā BALSIS uzstāsies Tokijā koncertā kopā ar Tokijas jauniešu kori BALSS.

Lasīt vairāk

Jauniešu kora BALSIS koncerts, atzīmējot Sabiles mākslas, kultūras un tūrisma centra 3 gadu jubileju + PROGRAMMA

Aicinām apmeklēt jauniešu kora BALSIS koncertu, kas veltīts Sabiles Mākslas, kultūras un tūrisma centra 3 gadu jubilejas svinībām. Šim īpašajam notikumam koris ir izvēlējies programmu, kurā iekļauti gan latviešu, gan ārvalstu skaņdarbi, piedāvājot daudzveidīgu un emocionāli bagātu muzikālo pieredzi. Nepalaidiet garām iespēju baudīt vasaras pēcpusdienu un svinēt kopā ar mums!

Lasīt vairāk

Jauniešu koris BALSIS aicina uz piemiņas koncertu Kuldīgas Svētās Annas evaņģēliski luteriskajā baznīcā + PROGRAMMA

14. jūnijā plkst. 20.00 klausītājiem būs iespēja piedzīvot Lūcijas Garūtas un Andreja Eglīša Latvijas kultūras kanonā iekļautās kantātes tenoram, baritonam, korim un ērģelēm “Dievs, Tava zeme deg” atskaņojumu. Koncertā, kas veltīts komunistiskā genocīda upuru piemiņai, piedalīsies ērģelnieks Jānis Pelše, baritons Rihards Mačanovskis, tenors Raimonds Bramanis, Jauniešu koris BALSIS, mākslinieciskais vadītājs Ints Teterovskis un zīmju valodas tulce Elza Veismane.

Lasīt vairāk

Latvijas kori godinās Emili Melngaili | Svētku koncerta PROGRAMMA

Ar svētku koncertiem un citām aktivitātēm sestdien, 25. maijā, Limbažu novada Vidrižu pagasta “Melngaiļos” tiks atzīmēta ievērojamā latviešu komponista, folklorista, diriģenta, mūzikas kritiķa un publicista Emiļa Melngaiļa 150 gadu jubileja.

Lasīt vairāk

Ziemeļfloridas Universitātes koris un Jauniešu koris BALSIS uzstāsies RKTMC "Mazā ģilde" + PROGRAMMA

2025. gada janvārī BALSIS dosies savā ceturtajā koncerttūrē uz Amerikas savienotajām valstīm. Triju nedēļu laikā notiks vairāk kā desmit koncerti un meistarklases ASV Ziemeļaustrumos: Milvokos, Čikāgā, Klīvlandē, Vašingtonā, Filadelfijā, Ņujorkā un Bostonā. Koncerti notiks gan latviešu diasporas centros, gan amerikāņu auditorijai, sadarbībā ar mūsu draugu koriem ASV.

Lasīt vairāk

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai veltīts koncerts “Latvijai” + PROGRAMMA

Sestdien, 4. maijā, plkst. 16.00 RKTMC “Mazā ģilde” Lielajā zālē izskanēs Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai veltīts koncerts “Latvijai” . Koncertā piedalīsies Jauniešu koris “Balsis” (mākslinieciskais vadītājs Ints Teterovskis, diriģents Georgs Zujevs, vokālais pedagogs Nauris Indzeris), soliste Ieva Parša (balss), Aldis Liepiņš (klavieres) un instrumentālais ansamblis.

Lasīt vairāk

BALSIS aicina uz koncertu BASEINĀ + PROGRAMMA

“Balss saišu gļotādai jābūt mitrai un slidenai, lai veidotos optimāla vibrācija. Mitrs gaiss to sekmē” otolaringologs, dziedātājs, "Gada balvas medicīnā 2022" saņēmējs kategorijā Gada ārsts speciālists, Dins Sumerags. Vai tā tiešām ir? Par to aicinām pārliecināties 7. aprīlī plkst. 20.00 RTU Ķīpsalas peldbaseinā Jauniešu kora BALSIS 37 gadu jubilejā.

Lasīt vairāk

Jauniešu koris BALSIS uzņem dziedātājus - 1. SOPRĀNUS

Uzņemšana 27. martā, sākot no plkst. 17.00, iepriekš aizpildot anketu ej.uz/uznembalsis. Mēģinājumi notiek pirmdienās un piektdienās no 18.30 līdz 21.30, dažkārt arī trešdienās un brīvdienās.

Lasīt vairāk

MĪLESTĪBA = II un Jauniešu koris BALSIS ziedošajā Salaspilī, Nacionālā botāniskā dārza oranžērijā + PROGRAMMA

14. februārī BALSIS dziedās Salaspilī! Tā būs atkalredzēšanās Nacionālā botāniskā dārza oranžērijā. Koncerti ar nosaukumu MĪLESTĪBA= II (Mīlestība ir divi) notiek jau otro desmitgadi. To programmā saturiski vienmēr priekšplānā tiek izvirzīti divi elementi, kas kalpo par pamatu mīlestības dažādo šķautņu atklāsmei. Šoreiz, Sapnis un Realitāte.

Lasīt vairāk

CITĀDS CITĀTS. BALSIS X SIGMA saņem balvu GADA KORMŪZIKAS KONCERTS, UZVEDUMS, NOTIKUMS RĪGĀ

2024. gada 20. janvārī Mežaparka Lielās estrādes Kokaru zālē pirmo reizi tika pasniegta Kormūzikas balva - vienīgais apbalvojums Latvijā, kura mērķis ir izcelt izcilākos sasniegumus kormūzikas nozarē, jaunradē, kā arī pedagoģiskajā darbā 2023. gadā. Balvas saņēma – Jēkabs Ozoliņš, koris Kamēr…, diriģents Aigars Meri, īpašvietas izrāde Visi putni skaisti dzied, koncerts Citāds citāts. Balsis x Sigma, komponists Jēkabs Bernāts, koris Pernigele, Rīgas Doma kora skola un albūms “Lūcija Garūta. Ābele”.

Lasīt vairāk

Jauniešu kora BALSIS Ziemassvētku koncerti “es paliku” + PROGRAMMA

Jauniešu kora BALSIS Ziemassvētku koncerti 22., 23. decembrī plkst. 20.30 un 25. decembrī plkst. 23.00 notiks jau 27. reizi. Tie ir kļuvuši par daudzu rīdzinieku un kora draugu neatņemamu svētku svinēšanas tradīciju, kas šogad pirmo reizi notiks Rīgas Svētās Marijas Magdalēnas baznīcā ar koncertprogrammu “es paliku” .

Lasīt vairāk

Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltīts koncerts “Deg un kvēl, un nenodziest” + PROGRAMMA

Sestdien, 18. novembrī, plkst. 21.00 RKTMC “Mazā ģilde” Lielajā zālē izskanēs Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltīts koncerts “Deg un kvēl, un nenodziest”.

Lasīt vairāk

BALSIS x SIGMA. Koncerts CitāDs CitāTs + programma

2023. gada 21. oktobrī plkst. 20.00 Hanzas peronā notiks citāDs citāTs koncerts, kur skanēs pasaules un Latvijas populārās mūzikas šedevri nedzirdētā, jaunā kvalitātē. Radošajā komandā apvienojušies: režisors Juris Jonelis, komponisti Valts Pūce, Andris Sējāns, Juris Vaivods, Platons Buravickis, Emīls Rusovs, Valdis Tomsons, gaismu mākslinieks Ivars Vācers, videomākslinieks Viktors Keino, skaņu meistars Mārtiņš Porters, video meistari Sarmīte un Guntis Grosi, grupa SIGMA, Jauniešu koris BALSIS, diriģents Ints Teterovskis, zīmju valodas tulces Brigita Lazda, Ieva Solovjova, Elza Veismane un solisti.

Lasīt vairāk

Jauniešu koris BALSIS piedalās Usedomas mūzikas festivālā

Šogad Latvijā notika Vispārējie latviešu Dziesmu un deju svētki, svinot šīs tradīcijas Latvijā 150 gadi. No 2023. gada 29. septembra līdz 1. oktobrim Jauniešu koris BALSIS (mākslinieciskais vadītājs Ints Teterovskis, pianiste Ieva Dzērve) pārstāvēs Latviju un Baltijas valstis vienā no prestižākajiem mūzikas festivāliem Vācijā – Usedomas mūzikas festivālā. Korim ir uzticēts gods pārstāvēt Vispārējo latviešu Dziesm svētku 150 gadu tradīciju Baltijas valstīs kopumā (ielūgums pielikumā Nr.4). Usedomas festivāla ietvarā koris sniegs koncertu divās daļās, kura programmā skanēs nozīmīgākās latviešu Dziesmu svētku tradīcijas dziesmas.

Lasīt vairāk

BALSIS zīmju valodā Koncertzālē CĒSIS

17. septembrī plkst. 18.00 Koncertzālē CĒSIS Jauniešu koris BALSIS aicina uz “IERAUGI NEDZIRDĒTO. Dziesmu svētki” ceturto, noslēdzošo koncertu. Skanēs koncertsērijas ietvarā līdz šim vēl nedziedātās dziesmas no šī gada Dziesmu svētku Noslēguma koncerta “Kopā Augšup” un Koru lielkoncerta “Tīrums. Dziesmas ceļš” repertuāra. Koncerti veidoti īpašā vizuālajā noformējumā, kas ļauj cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem izbaudīt kormūziku.

Lasīt vairāk

Lielajiem kapiem 250: sedemminut X BALSIS

Šogad aprit 250 gadi kopš pirmajiem apbedījumiem Rīgas pilsētas kapos. Mūsdienās Lielie kapi ir unikāla pilsētas zaļā teritorija, kurā atdusas gadsimtu gaitā apbedītie rīdzinieki, to vidū daudzas vēsturiski nozīmīgas personības. Sestdien Jauniešu koris BALSIS diriģenta Inta Teterovska vadībā vedīs muzikālā ceļojumā – ar balsi tuvāk zvaigznēm. Noskaņu un krāsu palete bezlaika telpā BALSĪM un ērģelēm.

Lasīt vairāk

BALSIS uzņem!

Pievienojies Jauniešu korim BALSIS un baudi mēģinājumiem, koncertiem, konkursiem un ārzemju braucieniem pilnu ikdienu. Uzņemšana 5. un 6. septembrī plkst. 17:00, iepriekš aizpildot anketu. Uzņemam jaunus dziedātājus visās balss grupās. Mēģinājumi notiek pirmdienās un piektdienās plkst. 18:30 - 21:30 Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrā “Mazā Ģilde” Ja kas neskaidrs, zvani 29414158 vai raksti choir@balsis.lv

Lasīt vairāk

Jauniešu koris BALSIS uzsāk koncertsēriju Ventas BALSIS

No 25. līdz 27. augustam norisināsies koncertsērijas Ventas BALSIS pirmais posms, koncerti no Griezes līdz Skrundai. Šī jau ir trešā upe, kuras krastus Jauniešu koris BALSIS, tā diriģenta Inta Teterovska vadībā pieskandinās ar bezmaksas koncertiem. Koncertsērijas galvenā būtība, sniegt neaizmirstamus un kvalitatīvus koncertus vietējiem iedzīvotājiem tur, kur ikdienā tas nav tik ierasti. Daugavas BALSIS 2011. - 2017. gads, 69 koncerti 28 dienās, Lielupes BALSIS 2020. - 2022. gads, 22 koncerti 9 dienās.

Lasīt vairāk

BALSIS zīmju valodā koncerts Mazajā ģildē + PROGRAMMA

Jauniešu koris BALSIS 21. augustā plkst. 19.00 RKMC “Mazā ģilde” zālē aicina uz koncertu “IERAUGI NEDZIRDĒTO. Dziesmu svētki”, turpinot projekta “BALSIS zīmju valodā” koncertsēriju, kur skanēs vēl nedziedātā daļu no svētku Noslēguma koncerta “Kopā Augšup” un Koru lielkoncerta “Tīrums. Dziesmas ceļš” kopā ar zīmju valodas tulku. Koncertu kuplinās Berlīnes Šaritē koris (Charité Chor Berlin) un diriģents Adrians Emans, kuru repertuārā būs Olafūra Arnalda, Pētera Butāna, Raimonda Tigula, Valentīna Silvestrova un citu komponistu kormūzika. Koncerta izskaņā abi kori apvienosies, dziedot Pētera Brūvera un Jāņa Lūsēna Šūpuļdziesmu zīmju valodā.

Lasīt vairāk

Brīnumi Īlē turpinās - pirmie starptautiskie mākslinieki

Šī gada 20. augustā plkst. 20.00 Akustiskajā koncertzālē ĪLE viesosies Berlīnes Šaritē koris Charité Chor Berlin ar māksliniecisko vadītāju Adrianu Emans. Koris uzstāsies kopā ar Jauniešu kori BALSIS, mākslinieciskais vadītājs Ints Teterovskis, diriģenti Kamila Siliņa un Georgs Zujevs.

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 12   
<   <Jul2024   >>
 • P
 • O
 • T
 • C
 • P
 • S
 • Sv
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 • 31
Copyright © BALSIS 2024
Ziedojumu apmaksas noteikumi
Izstrādāts: Websoft.lv