Jauniešu kora BALSIS koncerts “Savā tautā” + PROGRAMMA

KONCERTA PROGRAMMA 

4. maijā plkst. 17.00 RKTMC “Mazā ģilde” Lielajā zālē notiks Jauniešu kora BALSIS koncerts “Savā tautā”, kurā ar daudzveidīgu un krāsainu programmu tiks atzīmēta Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas diena. Koncertā skanēs koncertsērijas “Mūzika BALSĪM” ietvaros radītā komponistu Andra Sējāna un Valta Pūces mūzika, šovasar gaidāmo Vispārējo latviešu Dziesmu un Deju svētku repertuārā iekļautās dziesmas, kā arī mūzika no šī gada martā izdotā albuma “Dziesmas par Latvijas upēm”, kur Ineses Zanderes dzejā un Raimonda Paula mūzikā tiek atklāts astoņu Latvijas upju skaistums un varenība. 

Koncertprogramma ļaus ielūkoties Jauniešu kora BALSIS šī brīža aktualitātēs, kā arī atklās skatītājiem latviešu komponistu radītas kormūzikas daudzveidību un kvalitāti, radot pacilātības un lepnuma noskaņu šajā Latvijas valstij nozīmīgajā dienā. 

Piedalās Jauniešu koris BALSIS (mākslinieciskais vadītājs Ints Teterovskis, diriģenti Kamila Siliņa un Georgs Zujevs, vokālais pedagogs Nauris Indzeris), koncertmeistare Ieva Dzērve un sitaminstrumentu ansamblis. 

Koncertu ar Rīgas domes atbalstu rīko RKTMC “Mazā ģilde”. 

Šis ir viens no 4. maija svētku pasākumiem Rīgā.

Ar visiem Latvijas neatkarības atjaunošanas dienai veltītajiem pasākumiem Rīgā var iepazīties tīmekļvietnē kultura.riga.lv, kā arī sekot līdzi sociālo tīklu lapā “Rīgā notiek”.

Copyright © BALSIS 2024
Ziedojumu apmaksas noteikumi
Izstrādāts: Websoft.lv