Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai veltīts koncerts “Latvijai” + PROGRAMMA

KONCERTA PROGRAMMA PIEEJAMA ŠEIT

Sestdien, 4. maijā, plkst. 16.00 RKTMC “Mazā ģilde” Lielajā zālē izskanēs Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai veltīts koncerts “Latvijai” .  

Koncertā piedalīsies Jauniešu koris “Balsis” (mākslinieciskais vadītājs Ints Teterovskis, diriģents Georgs Zujevs, vokālais pedagogs Nauris Indzeris), soliste Ieva Parša (balss), Aldis Liepiņš (klavieres) un instrumentālais ansamblis.

Atzīmējot Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas dienu, skanēs Emīla Dārziņa, Ērika Ešenvalda, Valta Pūces, Viļņa Šmīdberga, Raimonda Tigula, Andra Sējāna, Ievas Paršas un citu latviešu autoru kormūzika. Koncertprogramma ļaus ielūkoties Jauniešu kora “Balsis” šī brīža aktualitātēs, kā arī atklās skatītājiem latviešu komponistu radītas kormūzikas daudzveidību un kvalitāti, radot pacilātības un lepnuma noskaņu šajā Latvijas valstij nozīmīgajā dienā.

IEEJA BEZ MAKSAS.

Koncertu ar Rīgas valstspilsētas pašvaldības atbalstu rīko RKTMC “Mazā ģilde”.

Plašāku informāciju par visiem valsts svētku pasākumiem un to norises programmu meklējiet mājaslapās - kultura.riga.lv un riga.lv , kā arī sekojiet līdzi Rīgas domes sociālo tīklu lapās “Rīga” un “Rīgā notiek”

Copyright © BALSIS 2024
Ziedojumu apmaksas noteikumi
Izstrādāts: Websoft.lv